8. ročník Tvaroženské olympiády

Vítězové tvaroženské olympiády – rok 2004

I. KATEGORIE        
3-5 let        
         
Běh (20m) Petra Pejřilová 6,2 s Ondřej Buchta 5,4 s
Hod (tenis. míčkem) Kamila Andrysíková 5 m Ondřej Buchta 10 m
  Natálie Bajerová 5 m    
Skok daleký (z místa) Lucie Filipová 93 cm Ondřej Buchta 106 cm
  Marie Ryšavá 93 cm    
Skok vysoký Petra Pejřilová 45 cm Ondřej Buchta 65 cm
         
II. KATEGORIE        
6-8 let        
         
Běh (50m) Anna Kalužová 9,8 s Adam Sochor 9,5 s
Hod (kriket. míčkem) Anna Kalužová 17,5 m Adam Sochor 22 m
Skok daleký Anna Kalužová 268 cm Adam Sochor 265 cm
Skok vysoký Anna Kalužová 95 cm Adam Sochor 90 cm
Šplh (3m) Anna Kalužová 3,6 s Adam Sochor 3,3 s
         
III. KATEGORIE        
9-11 let        
         
Běh (50m) Yveta Otevřelová 9,3 s Lukáš Machanec 8,7 s
  Sabina Hrůzová 9,3 s    
Hod (kriket. míčkem) Yveta Otevřelová 17,5 m Michal Daněk 30 m
Skok daleký Sabina Hrůzová 250 cm Antonín Ryšavý 302 cm
Skok vysoký Sabina Hrůzová 90 cm Daniel Kaluža 110 cm
Šplh (5m) Sabina Hrůzová 12,7 s Antonín Ryšavý 11,2 s
         
IV. KATEGORIE        
12-14 let        
         
Běh (60m) Marcela Muchová 9,2 s Michal Kousal 9,0 s
Hod (kriket. míčkem) Marcela Muchová 32 m Michal Kousal 46,5 m
Skok daleký Marcela Muchová 356 cm Michal Kousal 406 cm
Skok vysoký Marcela Muchová 130 cm Michal Kousal 120 cm
Šplh (5m) Marcela Muchová 5,6 s Jan Malý 5,7 s
         
V. KATEGORIE        
15-18 let        
         
Běh (60m) Eliška Filipová 9,5 s Daniel Šťastný 8,2 s
Hod (granátem) Eliška Filipová 30 m Václav Malý 37 m
Skok daleký Iveta Ondráčková 366 cm Daniel Šťastný 448 cm
Skok vysoký Iveta Ondráčková 115 cm Daniel Šťastný 145 cm
Šplh (5m) Iveta Ondráčková 12,3 s Daniel Šťastný 4,1 s

Olympiáda 2004 • Nástup před vyhlášením vítězů ve šplhu a skoku vysokém
Olympiáda 2004

 
Olympiáda 2004 • Slavnostní nástup před soutěžemi v hodu, běhu a skoku dalekém
Olympiáda 2004

 
Olympiáda 2004 • Slavnostní zakončení olympiády tentokrát na hřišti pod kopečkem
Olympiáda 2004